Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
INTER-ÉPFU BUDAPEST KFT.

Az INTER-ÉPFU BUDAPEST KFT. 1992-ben alakult, mint az első magyarországi MAN márkaszerviz. Megalakulásunk óta is hűek maradtunk az MAN márkához. Megfelelő technológiai felszerelésekkel, szakmai továbbképzésekkel végezzük a napi munkákat, ügyfeleink megelégedésére. Munkánkat évről-évre az MAN akreditálja.

Autóvillamossági szerelő

Főbb feladatok, munkák:

    MAN tehergépjárművek javítása, szervizelése

    Pótkocsik elektromos javítása

    Diagnosztikai vizsgálatok MAN gyári gépekkel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakirányú végzettség

      Számítógépes ismeret

      Percíz munkavégzés

      Kapcsolási rajzok készség szintű olvasása

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        Számítógépes ismeretek

        Német nyelvtudás

        Autóvillamossági tapasztalat

        Középfokú végzettség

        Amit kínálunk:

          Versenyképes jövedelem

          Fiatalos, dinamikus csapat

          Szakmai továbbképzések, oktatások

          Állás, munka területe(i):

          • Fizikai, Segéd, Betanított munka
          • Egyéb fizikai munka
          • Szakmunka
          • Autószerelő, Szervizes
          • Egyéb szakmunka
          • Teljes munkaidő

          Szükséges tapasztalat:

          • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

          Szükséges nyelvtudás:

          • Nem igényel nyelvtudást

          Munkavégzés helye:

          2310, SZIGETSZENTMIKLÓS KERESKEDŐ utca 3..

          Fényképes önéletrajz

          Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek

          Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

          Az Ön szavazata:
          Összes szavazat:
          db szavazat
          Állás, munka még: INTER-ÉPFU BUDAPEST KFT.>
          A hirdetés adatai:
          • Pozíció neve: Autóvillamossági szerelő
          • Rövid pozíció név: Autóvillamossági szerelő
          • Hirdető cég: INTER-ÉPFU BUDAPEST KFT.
          • Elsődleges kategória:
          • Terület: Pest megye
          • Feladatok: MAN tehergépjárművek javítása, szervizelése Pótkocsik elektromos javítása Diagnosztikai vizsgálatok MAN gyári gépekkel
          • Elvárások: Szakirányú végzettség Számítógépes ismeret Percíz munkavégzés Kapcsolási rajzok készség szintű olvasása
          • Elvárt végzettség: Középiskola
          • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
          • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér szakmai tréningek
          • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
          • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
          • Feladás dátuma: 2017.01.11