HADARITS Kft. (Hadarits Kft. HADARITS Kft.)
Munkatársat keresünk

Autóvillamossági szerelő

pozícióba.

Feladatok:

    30 éves múlttal rendelkező szigetszentmiklósi műhelyünkbe önálló munkavégzésre keresünk munkájára igényes, megbízható autóvillamossági szerelőt.
    Az elvégzendő feladatok kollégánk mellett elsajátíthatók, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    megbízható

    munkájára igényes

    ambíciózus

    új ismeretek befogadására, tanulni kész

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    jogosítvány szükséges

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős foglalkoztatás, Teljesítményarányos versenyképes bérezés, munkaruha, munkahelyi telefon

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Szerelő utca 7..