AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Márkaszervizeinkbe keresünk AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ kollégát
Amennyiben egy 30 éves múlttal rendelkező, biztos hátterű cégre vágysz, jelentkezz!

Amik a feladataid lesznek:

  • a márkaszervizekbe beérkező személygépjárművekben autóvillamossági javítások;
  • elektromos tartozékok beszerelése;
  • diagnosztika.

Ezekkel kell rendelkezned:

  • minimum 2 év autóvillamossági szerelői tapasztalat;
  • diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete;
  • szakirányú végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Aminek még külön örülünk:

  • igazolt Nissan gyári képzésekkel rendelkezel
  • autószerelői tapasztalatod van;
  • azonnal munkába tudsz állni.

Amit cserében mi adunk:

  • biztos munkahely, kiszámítható munkaidő;
  • változatos munka színvonalas munkakörnyezetben;
  • dolgozói kedvezmények és étkezési lehetőség a saját éttermünkben;
  • jó hangulatú, összetartó csapat

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:15 - 15:45

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!