MOLTEAM Kft.

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ, AUTÓSZERELŐ

Hirdetés szövege:

    Cégünk 1999-től foglalkozik nemzetközi-/belföldi személyszállítással. Járműparkunk túlnyomórészt Mercedes, MAN,BOVA, SETRA, NEOPLAN típusú járművekből áll, melyek karbantartására, javítására keresünk autóvillamossági szerelő és autószerelő pozícióba munkatársakat.

    Telefon: +36 70 601 2720

    Feladatok:

    • Autóbuszok elektromos meghibásodásainak javítása, teljes körű autóvillamossági feladatok ellátása
    • Autóbuszok karbantartása, javítása

    Elvárások:

    • Szakirányú végzettség (autószerelő, autóvillamossági szerelő)
    • Megbízhatóság
    • Precizitás

    Előnyt jelent:

    • Több éves szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
    • Autóbuszok szerelésében szerzett tapasztalat
    • D kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    • stabil, bejelentett munkahely
    • pontosan kifizetett, versenyképes fizetés
    • modern, jól felszerelt, fűtött gépjárműjavító csarnok
    • munkábajárás költség támogatása
    • folyamatos továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Jászberény

Jelentkezési határidő:

2018. 12. 06.