Autódelta Klíma- és Prémium Gyorsszerviz (AUTÓDELTA PROJEKT KFT.)
Cégünk profilját megismerheti az "autodelta" honlapon.
Bővülő csapatunkba

Autóvillamossági szerelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

    10 éve stabil háttérrel működő prémium márkafüggetlen szervizünkbe keresünk autóvillamossági-szerelő kollégát mechatronikai alapokkal/ gyakorlattal, diagnosztikai programok-, online adatbázisok kezelésében legalább alapfokú jártassággal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektromos ismeretek, jártasság utólagos extrák beszerelésében, autós érdeklődés, „B” kategóriás jogosítvány, csapat orientált gondolkodás, igényes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóklíma/ jármű-vezérlések / üzemanyag rendszerek szerelésében, hibafeltárásban való jártasság, hibrid technikában szerzett gyakorlat előnyt jelent. (Szakmai továbbképzést, vizsgalehetőséget nyújtunk.)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, biztos munkakört, igényes munkakörnyezetet és egyedülálló műszaki hátteret, gyakorlott kollégák segítségét tudjuk nyújtani. Versenyképes fizetést, európai körülményeket, továbbképzést biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1172 Budapest, Rétifarkas utca 8.