Tóth Péter E.V.
  • Cégünket 1991-ben alapítottuk Mitsubishi autóértékesítésre és szerviz szolgáltatásra. 2007. évben építettük meg újabb autószalonunkat, a HONDA gépjárművek értékesítésére.
  • Küldetésünk, hogy minden ügyfelünk részére a lehető legszínvonalasabb szolgáltatást nyújtsuk mind az autóértékesítés, mind a szervízszolgáltatás és az egyéb kiegészítő autós termékek kereskedelme területén. A legfőbb célunk a vevők elégedettségének folyamatos, hibátlan biztosítása. Ennek a célnak az érdekében mind a tulajdonosok, mind a munkatársaink mindent megtesznek.
  • Cégfilozófiánk alapja a folytonos megújulás, termékeink és szolgáltatásaink folyamatos bővítése. Tudjuk munkánk minősítése ügyfeleink elégedettségén keresztül mérhető le, ezért törekszünk ügyfeleink minőségi és egyedi kiszolgálására. Minden napos munkánkban igyekszünk a Mitsubishi és HONDA vállalati alapfilozófiájának megfelelni - az ügyfeleink teljes megelégedésének elnyerésére, mely törekvésünket a legnagyobb elkötelezettséggel tesszük.
  • Rugalmas munkamódszerünk lehetővé teszi, hogy rövid határidővel ügyfeleink igényeihez és a dinamikusan változó világ kihívásaihoz maximálisan alkalmazkodva dolgozzunk.
  • Bővülő csapatunkba

    Autóvillamossági

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Honda, Mitsubishi és egyéb gépjárművek javítása, diagnosztizálása hibakeresése
      • Gyári kiegészítők beépítése
      • Garanciális és garancián túli javítások elvégzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú iskolai végzettség (autó-villamossági műszerész vagy autó elektronikai műszerész)
      • Gépjárművek, gépek villamossági javításában szerzett szakmai tapasztalat
      • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
      • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
      • Jó probléma felismerő és -megoldó képesség
      • Felelőségvállalás
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló területen szerzett tapasztalat
      • Önálló munkavégzés képessége
      • Kreatív gondolkodás
      • Minimum alap szintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Stabil munkaadói háttér
      • Versenyképes fizetés
      • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Magasan felszerelt szerviz
      • Kiváló/modern munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5000 Szolnok, Nagysándor József út 29.

    A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!