Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Autoteszt / teszt koordinátor

Főbb feladatok:

  • Megtervezi a tesztelési feladatok végrehajtását és ütemezését;
  • Teszteléshez szükséges erőforrások meghatározása
  • Folyamatos kapcsolattartás a tesztelés során az üzleti oldali megrendelőkkel és a fejlesztést végző ICT területekkel;
  • Tesztelési folyamat irányítása, ellenőrzése, fejlesztése, státusz riportok elkészítése;
  • Tesztelési dokumentáció összeállításának felügyelete;
  • Feltérképezi a autoteszt lefedetséget a ICT területen
  • Éves Release terv alapján javaslatokat tesz a autoteszt fejlesztésekre
  • Koordinálja, monitorozza az autoteszt fejlesztéseket.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Közgazdasági és/vagy informatikai végzettség;
  • IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat;
  • Tesztmódszertanok ismerete (ISTQB);
  • Automatizált teszteszközök ismerete QC, JIRA…;
  • SQL lekérdezések írásában szerzett gyakorlat, haladó excel felhasználói ismeretek;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület, Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autoteszt / teszt koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: K&H BANK ZRT. (ICT)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Megtervezi a tesztelési feladatok végrehajtását és ütemezését; Teszteléshez szükséges erőforrások meghatározása Folyamatos kapcsolattartás a tesztelés során az üzleti oldali megrendelőkkel és a fejlesztést végző ICT területekkel; Tesztelési folyamat irányítása, ellenőrzése, fejlesztése, státusz riportok elkészítése; Tesztelési dokumentáció összeállításának felügyelete; Feltérképezi a autoteszt lefedetséget a ICT területen Éves Release terv alapján javaslatokat tesz a autoteszt fejlesztésekre Koordinálja, monitorozza az autoteszt fejlesztéseket.
  • Elvárások: Közgazdasági és/vagy informatikai végzettség; IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat; Tesztmódszertanok ismerete (ISTQB); Automatizált teszteszközök ismerete QC, JIRA…; SQL lekérdezések írásában szerzett gyakorlat, haladó excel felhasználói ismeretek; Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: K&H BANK ZRT. (ICT)>