4 Tölgyesi Autójavító Kft.

Autószerelő

  • innovatív vezetés, munkájára igényes megbízható 72 éves cég

Főbb feladatok, munkák:

Amiben a segítségedet kérjük:
  • Gépjárművek javítása, időszakos szerviz elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata
  • Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
  • Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés
  • személy- és kis tehergépjárművek műszeres diagnosztizálása
  • a javításokhoz szükséges munkalap dokumentálása
  • a felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása,
  • műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása,
  • a javítások szakszerű elvégzése
  • alapvető számítástechnikai ismeretek

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • alapvető villamossági és elektronikai ismeretek
  • fejlődési és tanulási hajlandóság
  • rendelkezel autószerelői / és vagy műszaki végzettséggel és érettségivel
  • van tapasztalatod gépjárművek szervizelésében, nem jelent gondot egy – egy javítási művelet
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépes programokat
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk:

Amit kínálunk Neked:
  • bérezés: bejelentett alapbér, pontos időben való fix fizetés, túlóra pótlék, év végi prémium, borravaló szétosztása
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • emberi megbecsülés
  • korszerű munkakörnyezet, kiváló szerszámozottság (ha valamilyen szerszámra szüksége van beszerezzük)
  • folyamatos fejlődési lehetőség, munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • családias légkör
  • humánus és együttműködő vezetőség (minden kérést meghallgatunk és kezelünk)
  • kiszámítható munkaidő: hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

350.000 - 450.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Szent László út 99.