SCHNEIDER AUTÓHÁZ KFT.
A Schneider Autóház Kft. 1991 óta a BMW márka hivatalos márkaképviselete, emellett a Volvo, a Mazda, és a Mini hivatalos márkaképviseletét is ellátja a régióban. A márkakereskedés fő tevékenysége a gépjármű-kereskedelem, illetve az alkatrész és tartozék értékesítés, valamint komplex javító- és karbantartó szolgáltatásokat is nyújt.

pécsi autószalonunkba keressük munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Autószerelő

Főbb feladatok:

  • Az aktuális javítási utasítások, illetve a szerviz vezető /munkafelvétel utasítása alapján végezi a munkáját.
  • A gépjárművek hibájának megállapítása a rendelkezésre álló márkaspecifikus és általános eszközökkel, berendezésekkel, gépekkel.
  • A javítás során észlelt egyéb hibákat és hiányosságokat, illetve alkatrészszükségleteket haladéktalanul jelzi a szerviz vezetőnek, illetve a munkafelvételnek, illetve elvégzi ennek az írásos rögzítését a munkalapon.
  • Elvégzi a gyártói előírásoknak megfelelő javítási dokumentációt.
  • A szerviz vezető / munkafelvétel engedélyével próbautakat szervezhet a hiba okának pontos feltárásához, illetve a munkavégzés minőségének visszaellenőrzéséhez.
  • A javítási munkák végeztével a szerviz vezető felé készre jelenti a gépkocsit, illetve a munkalapon dokumentálja a javítási munkafázisokat.
  • Megőrzi a gépjárművek külső és belső tisztaságát, gondoskodik annak kifogástalan állapotban való átadásáról a munkavégzés után.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (autószerelő)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Angol, vagy német nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határidők betartása
  • Stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lojalitás
  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus, nyitott, kitartó és fejlődni vágyó személyiség
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatmunkára
  • Ügyfélorientált gondolkodás, magasfokú együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Előre kiszámítható, kiemelkedő jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7630 Pécs, Pécsváradi út 23.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!