Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SCHNECK GÁBOR E.V.

Autószerelő

Hirdetés szövege:

    Csepeli autószervízbe minimum egyéves szakmai tapasztalattal autószerelő kollégát akár 4-6 órás részmunkaidővel is felveszünk.

    Elvárások:

    -Önálló munkavégzés

    -Jó problémamegoldókészség

    -Szakirányú végzettség

    -B kategóriás jogosítvány

    Jelentkezni a megadott e-mail címen fizetési igény megjelölésével vagy a 06209704832-es telefonszámon lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest Corvin út 2-4

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autószerelő
  • Hirdető cég: SCHNECK GÁBOR E.V.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Csepeli autószervízbe minimum egyéves szakmai tapasztalattal autószerelő kollégát akár 4-6 órás részmunkaidővel is felveszünk. Elvárások: -Önálló munkavégzés -Jó problémamegoldókészség -Szakirányú végzettség -B kategóriás jogosítvány Jelentkezni a megadott e-mail címen fizetési igény megjelölésével vagy a 06209704832-es telefonszámon lehet.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-30