RÁCZ MOBIL Kft.

A Rácz Mobil Kft. pesti, XVII. kerületi szervizébe keresünk teljes munkaidőben autószerelő kollégákat. Gyakorlati tapasztalattal bírók előnyben, de pályakezdőket is szívesen látunk. Cégünk múltjáról és jelenéről bővebben a raczmobil, vagy a saabszerviz weboldalain tájékozódhat. Amennyiben állásajánlatunk felkelti érdeklődését, várjuk írásos jelentkezését!

Munkatársat keresünk

Autószerelő

pozícióba.

Feladatok:

    • időszakos és szervizprogram szerinti karbantartási feladatok
    • garanciaidőn túli javítási munkák
    • hibafeltárás
    • műszeres diagnosztika

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum szakirányú végzettség

    • Tapasztalt kollégák esetében: Gépjárműszerelés,- szervizelés területén szerzett használható gyakorlati tudás, önálló munkavégzésre alkalmasság

    • Pályakezdők esetében: Szakma iránti érdeklődés, motiváltság, terhelhetőség, problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Számítógépes diagnosztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Stabil szakmai és anyagi háttér, kiemelkedő bérezés

    • Régóta jól működő, nagy tapasztalattal bíró szakmai Team-háttér

    • Hosszútávú, tervezhető karrierépítési lehetőség, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1174 Budapest, Táncsics Mihály út 61.