Laminar Bau Kft.
Csatlakozz hozzánk

Autószerelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Cégünk, a Laminar Bau Kft. szigetszentmiklósi telephelyére, jól felszerelt műhelybe keres autószerelőt a cég személygépjármű flottájába tartozó autók javítására, karbantartására.

    Feladataid lesznek:

    A cég személygépjárműinek javítása, karbantartása, időszakos szervizelése, műszaki vizsgára való felkészítése és állapotfelmérése. A flotta főleg Renault és Opel gyártmányú járművekből áll, ezért fontos, hogy ezekben jártas legyél!

    Mit kínálunk?

    • versenyképes fizetés
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • bejelentett, alkalmazotti jogviszony
    • kellemes munkakörnyezet
    • stabil háttér

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • rendelkezz végzettséggel és szakmai tapasztalattal,
    • legyél megbízható és precíz,
    • tudj önállóan dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával és fényképes szakmai önéletrajzzal tudsz. Kérünk, önéletrajzodban jelöld meg fizetési igényedet is!