Lágymányosi Autójavitó Kft (LÁGYMÁNYOSI AUTÓJAVÍTÓ KFT.)

Autószerelő

Hirdetés szövege:

    A Lágymányosi Autójavitó Kft. közel 29 éve van jelen a gépjármű szerviz területén. Minőségi tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

    A Lágymányosi Autójavító Kapy utcai szervize francia autókra specializálodott családi vállalkozás.

    Csapatunkba keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

    AUTÓSZERELŐ
    (SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ ÜZLETÁG)

    FELADATOK

    • Peugeot, Citroen, Renault, Dacia márkacsoporthoz tartozó gépjárművek hibakeresése és javítása
    • Biztonsági, kényelmi és audiorendszerek diagnosztizálása, programozása
    • Garanciális és garancián túli javítások elvégzése
    • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

    ELVÁRÁSOK

    • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő)
    • „B” kategóriás vezetői engedély
    • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
    • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
    • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
    • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

    ELŐNY

    • Személygépjármű szervizelés területén szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
    • Peugeot, Citroen, Renault, Dacia személygépjármű márka- és típusismeret
    • Angol nyelvtudás

    AMIT KÍNÁLUNK

    • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
    • Béren kívüli juttatások
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
    • Stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1025 Budapest, Kapy utca