Autószerelő

Nettó 170e - 500e Ft havi bér

Gray Gravel Kft.

9024 Győr, Szent Imre út 55.

Csatlakozzon hozzánk

Autószerelő

pozícióba!

Cégünk Gray Gravel Kft
Magyar magánszemély alapította ,2016ban csatlakoztunk a Kwik Fit Autószervíz hálózathoz, mint franchise átvevő Sopronban, most 2022.májusától Győrben. A Kwik Fit Európa egyik vezető Gumi- & Autószerviz-hálózata. Magyarországon 2000 óta van jelen.

Főbb feladatok, munkák:

A sikeres jelentkezőnek feladatai: Gépjárművek átvizsgálása, javítása, a munkakörnyezet karbantartása, tisztántartása.
Munkaidő hétfőtől-Péntekig 8-17 óráig ebédidő biztosításával

Az álláshoz tartozó elvárások:

Autószerelő, autóvillamosági szerelő, mechatronikai technikus szakképesítés előny, B-s jogosítvány megléte vagy folyamatban a megszerzése elvárt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat nem szükséges, továbbképzések oktatások részvétele elvárt.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit kínálunk:

Amit kínálunk jó hangulatú családias légkör, feljebb jutási és továbbképzési lehetőség.
Megbízható tulajdonosi háttér.
Bérezés megegyezés szerint 170.000,-500.000,ft szakami tapasztalat és teljesítménytől függően .

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Munkavégzés Sopron Ipar Krt 35 Kwik Fit Gumi és Autószervíz
Győr Szentimre Út 55. Gumi és Autószervíz
Jelentkezni személyesen megbeszélés után Pádár Krisztiánnál, illetve írásban a lenti Egyszerű jelentkezés gombra kattintva.

Autószerelő