Cromax Kft.

Csatlakozz hozzánk

Autószerelő

pozícióba!

Szervizünk Budapest belvárosban, könnyen megközelíthető helyen található a Stadionok környékén.
Típustól függetlenül 8 nagy teherbírású álláson teljes körű szervizszolgáltatást nyújtunk minden autótulajdonos számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépjárművek javítása, időszakos szervizelése, felülvizsgálata
  • Jármű diagnosztika
  • Hajtáslánc javítása, cseréje
  • Motorvezérlő javítása, cseréje
  • Műszaki vizsgára történő állapotfelmérés, felkészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Autószerelő / autóvillamossági szerelő végzettség
  • A szakma iránt elkötelezett, önálló munkavégzésre való képesség
  • „B” kategóriás jogosítványt legalább 3 év gépjármű vezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több márka ismerete

Amit kínálunk:

Szakmailag hozzáértő és támogatást nyújtó kollégák

  • Heti 40 órás túlóra mentes munkaidő - H-P  napi 8 óra
  • Kiváló juttatási csomag – netto 320 000 Ft/hó  induló fix!  +  jutalom - a saját teljesítményed alapján
  • Biztos munkahely, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Bosch Car szervizként továbbképzési lehetőségek biztosítása
  • Dolgozói kedvezmény alkatrész vásárlásra
  • Munkaruha biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

320.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Tisztes utca 1.

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal a megadott mail címre.