Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budai Autószervíz - Bosch Car Service (BUDAI SÁNDOR E.V.)

Autószerelő

Hirdetés szövege:

    Bosch Car Service - be keresünk autószerelőt, vezető szerelői minősítésben

    Kiemelt fizetéssel

    Ami fontos: - diagnosztikai műszerek ismerete szükséges - precizitás, önálló munkavégzés - kiemelkedő problémamegoldó készség - terhelhetőség - 3-5 év szakmai tapasztalat Szakmai továbbképzés biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gumiszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1215 Budapest Ady Endre út 42.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autószerelő
  • Hirdető cég: Budai Autószervíz - Bosch Car Service
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Bosch Car Service - be keresünk autószerelőt, vezető szerelői minősítésbenKiemelt fizetésselAmi fontos: - diagnosztikai műszerek ismerete szükséges - precizitás, önálló munkavégzés - kiemelkedő problémamegoldó készség - terhelhetőség - 3-5 év szakmai tapasztalat Szakmai továbbképzés biztosítása.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 300000 HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-17