A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság
Dél-pesti Divíziója

AUTÓSZERELŐ

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei

  • autószerelő, vagy gépjárműszerelő, vagy azzal egyenértékű végzettség
  • egészségügyi alkalmasság

A munkavállaló feladatai

  • autóbuszok autószerelő jellegű javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
  • járművek hatósági vizsgára felkészítése
  • a javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése

Előnyt jelent:

  • szakirányú szakmai tapasztalat
  • „C” és/vagy „D” kategóriás gépjárművezetői engedély + GKI kártya
  • gázautó-szerelő képesítés
  • jártasság autóklíma szerelésben

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • ingyenes utazás a BKV járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerület, Méta utca 39.

Csatolni kérjük:

A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot kérünk aa "Jelentkezem" gombra kattintva.