Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Autószalon Duna Kft. (AUTOSZALON DUNA KFT.)

Autószerelő

Hirdetés szövege:

    Budapest egyik vezető Opel Márkakereskedése munkatársat keres

    Munkakör:

    - Autószerelő

    Feladatok:

    - Gépjárművek javítása, szerelése, karbantartása

    - Állapotfelmérés, beállítás

    - Együttműködés a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.)

    Elvárások:

    - Szakirányú iskolai végzettség

    - Megbízható, igényes munkavégzés

    - B kategóriás jogosítvány

    - Erkölcsi bizonyítvány

    Amit kínálunk:

    - Stabil háttér

    - Pontos munkabér

    - Dinamikus csapat

    Munkavégzés helye:

    - Budapest

    Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gumiszerelő
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Soroksári út 160, 1095

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autószerelő
  • Hirdető cég: Autószalon Duna Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Budapest egyik vezető Opel Márkakereskedése munkatársat keres Munkakör:- Autószerelő Feladatok:- Gépjárművek javítása, szerelése, karbantartása- Állapotfelmérés, beállítás- Együttműködés a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.) Elvárások:- Szakirányú iskolai végzettség- Megbízható, igényes munkavégzés- B kategóriás jogosítvány- Erkölcsi bizonyítvány Amit kínálunk:- Stabil háttér- Pontos munkabér- Dinamikus csapat Munkavégzés helye:- Budapest Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-14