AUTÓCENTRUM Szabó Kft.
Az Autócentrum Szabó Kft. immár 11 márka hivatalos forgalmazója. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő cégcsoportja. Szeretnél egy 100%-ban elkötelezett csapathoz csatlakozni várjuk jelentkezésed.
Csatlakozz hozzánk

Autószerelő

pozícióba!

Feladatok:

    Autószerelő kollegát keresünk érdi telephelyünkre. Válassz az alábbi 3 márka közül, hogy azt javítsd ami érdekel amivel szívesen foglalkozol ( FORD, FIAT, SUZUKI). Csatlakozz hozzánk és legyél tagja egy szakmailag elkötelezett sikeres csapatnak.

    Feladatok:

    • Garanciális és garancián túli javítások, szervizelés
    • Mechanikai javítások
    • Műszaki vizsgára érkező gépkocsik felkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az ideális pályázónk rendelkezik:

    • Min. szakmai végzettség
    • Megbízható, önálló munkavégzési képességgel
    • B kategóriás jogosítvánnyal
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Elhivatottság, szakmai érdeklődés

Amit kínálunk:

    • Vonzó kereseti lehetőség - kiemelkedő az iparágban FIX BÉREZÉS
    • Szakmai fejlődési lehetőséget (hatósági és importőri tanfolyam)
    • Vezetői támogatás
    • Stabil háttér, folyamatos fejlődés
    • Kiváló munkakörülményeket, szerszámozottságot
    • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00ig
    • Egyéb juttatások: üzemanyag támogatás..stb.
    • Munkaruha, prémium szerszámok, berendezések
    • Egy márkára specializálódhatsz, válaszd ki melyik márkát javítanád szívesebben (Ford, Suzuki, Fiat)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Kis-Duna utca 9.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.