Volvo Autó Galéria Kft.

Autómosó munkatárs

Hirdetés szövege:

    A Volvo Galéria Budapest a Volvo Car Corporation gyári tulajdonú márkakereskedése és szervize, újpesti telephelyére motivált munkatársat keres

    autómosó

    pozíció betöltésére.

    FELADATAI:

    • Telephelyre, szervizelés céljából érkező gépjárművek külső- és belső tisztítása az előírások betartásával
    • Új gépjárművek átadásra történő felkészítése, tisztítása kívül, belül a Volvo előírásainak megfelelően
    • Vállalat tulajdonában lévő gépjárművek rendszeres tisztítása kívül, belül egyaránt
    • Gépjárművek mozgatása telephelyen kívül és belül egyaránt.

    A BETÖLTENI KÍVÁNT MUNKAKÖRREL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

    • B kategóriás jogosítvány
    • megbízhatóság és utasítás követés
    • hasonló területen szerzett tapasztalat

    ELŐNY:

    • azonnali munkakezdés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum 8 általános végzettség
    • szakmai tapasztalat előnyt jelent
    • B kategóriás jogosítvány, legalább 3 év balesetmentes vezetési gyakorlattal
    • erkölcsi fedhetetlenség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Autómosóként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Gyári tulajdonú kereskedésként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk.
    • Munkatársaink a Volvo modellek széles palettáját ismerhetik meg.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Váci út 50.

Havi nettó fizetési keret:

175 000 HUF