AUTÓMOSÓ

SZERETNÉL VADONATÚJ, GYÁRBÓL FRISSEN KIGURULT AUTÓKKAL DOLGOZNI?

Stabil hátterű osztrák cég a budaörsi telephelyére új kollégát keres egy jó csapatba:

Feladatok:

  • Beszállított vadonatúj gépjárművek kézi, illetve gépi mosása (rotáció keretében)
  • Védőfólia eltávolítása

Profil:

  • Jó fizikai teherbíró- és állóképesség
  • Csapatjátékos
  • Motivált, érdeklődő és rugalmas
  • Megbízható munkaerő
  • Szorgalmas
  • Precíz
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Munkaidő: H-P 7:00 – 15:30

Esetenként szombati munkavégzés előfordulhat.

Szeretnénk, ha új munkatársunk tudna önállóan, de mint egy csapat szerves részeként is dolgozni.

Az állás nincs korhatárhoz kötve, a legfontosabb a jó hozzáállás és a teherbíróképesség.

Előnyök:

  • Versenyképes fizetés, biztonságos, bejelentett munkahely, stabil céges háttér, cafetéria.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Vasút utca 3.

Kérjük az életrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el..