Az Electool cégcsoport a FLUENTA (fluenta.eu) rendszerével a régió egyik vezető SaaS vállalati beszerzési informatikai szolgáltatója.

A hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés érdekében Téged keres

automatizált tesztelő

munkakörbe, ha érdekelnek az üzleti informatikai megoldások, nem riadsz vissza a kihívást jelentő feladatoktól és szeretnél egy fiatalos csapat hasznos tagja lenni

Leendő munkatársunk feladatai:

  • komplex beszerzés-támogató rendszer (Fluenta) tesztelése
  • tesztesetekhez dokumentáció készítése, futtatása, kiértékelése, hibák kezelése Jiraban
  • minőségbiztosítási (QA) feladatok végrehajtása
  • tesztesetek dokumentálása, frissítése
  • tesztadatok előállítása
  • szoros együttműködés a fejlesztőcsapattal, fejlesztési folyamat támogatása
  • hibakeresés, hibák rögzítése, javaslattétel azok kijavítására
  • hibajavítások ellenőrzése
  • az üzleti oldal számára új fejlesztések és a hibajavítások dokumentálása
  • tesztelési folyamat továbbfejlesztés
  • részvétel a napi stand-upokon

Rád van szükségünk, ha:

  • HTML, CSS, XML alapszintű ismerettel rendelkezel
  • tapasztalattal rendelkezel SQL lekérdezések írásában
  • alapszintű programozási készségekkel rendelkezel (Script, Cucumber)
  • legalább alap szintű angol nyelvtudásod van az angol nyelvű teszteléshez
  • képes vagy átlátni a szoftverek mögött meghúzódó üzleti folyamatokat
  • ismered a szoftverfejlesztési folyamatokat és dokumentációs technológiákat
  • agilis módszertanok alapjait ismer
  • jó problémamegoldó és önálló munkavégzésre való képességgel rendelkezel
  • tudsz rendszerben és folyamatokban gondolkodni
  • precízen és igényesen végzed a munkádat

Előnyt jelent, ha:

  • tapasztalattal rendelkezel webes alkalmazások automatizált tesztelésében (tesztesetek tervezése, írása és karbantartása)
  • elkötelezett vagy az ergonomikus szoftverek irányában
  • igazi csapatjátékos vagy
  • ISTQB vizsgával rendelkezel
  • használtál már Jira-t és Confluence-t
  • ismered a Teslink-et

Amit mi ajánlunk Neked:

  • barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • sikerélmények, folyamatos fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • céges mobiltelefon és mobilinternet, céges notebook
  • munkavégzés egy színvonalas budai irodaházban
  • rendszeres céges rendezvények, csapatépítő események
  • stabil, piacvezető cég nyújtotta professzionális szakmai háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 50.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.