Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Egyedi üzleti alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó partnerünk egyik legnagyobb projektjéhez keres Automatizált Tesztelő kollégát Devops szemlélettel.

Automatizált tesztelő (B03ATDV)

Feladatok:

  • Automata (UI, vizuális regresszió) tesztek írása és karbantartása.
  • Terheléses tesztek írása és végrehajtása.
  • Deployment és egyéb scriptek írása.
  • Egyéb automatizációs és DevOps feladatok ellátása.
  • Együttműködés a fejlesztői és tesztelői csapattal.

Elvárások:

  • C# programozási nyelv ismerete.
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git, TFS).
  • Tesztautomatizálási ismeretek.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • PowerShell és Bash ismerete.

Előny:

  • Selenium ismerete.
  • Tapasztalat webes alkalmazások üzemeltetésében (IIS 7+).
  • Virtualizációs technológiák ismerete HyperV, VM Ware.
  • Linux, Windows adminisztrátori tapasztalatok.
  • A webes alkalmazások, a szolgáltatásorientált, a mikroszolgáltatások architektúrák ismerete.
  • Hálózati protokollok ismerete.
  • TFS build process és build definíciók ismerete.
  • DevOps szemlélet ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Automatizált tesztelő (B03ATDV)
  • Rövid pozíció név: automatizált tesztelő
  • Hirdető cég: RecruIT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Automata (UI, vizuális regresszió) tesztek írása és karbantartása. Terheléses tesztek írása és végrehajtása. Deployment és egyéb scriptek írása. Egyéb automatizációs és DevOps feladatok ellátása. Együttműködés a fejlesztői és tesztelői csapattal.
  • Elvárások: C# programozási nyelv ismerete. Verziókezelő rendszerek ismerete (Git, TFS). Tesztautomatizálási ismeretek. Középfokú angol nyelvtudás. PowerShell és Bash ismerete.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: RecruIT Kft.>