Reed Specialist Recruitment

Egyedi megoldásokat nyújtó szoftverfejlesztő partnerünk munkatársat keres a következő pozícióba:

Automatizált szoftvertesztelő

Feladatok:

  • Technikai dokumentációk és specifikációk értelmezése
  • Részvétel a teszt tervezés fázisában  és az automatizáláshoz szükséges információk egyeztetése a fejlesztőkkel
  • Tesztesetek ellenőrzése, futtatása
  • Automatizált jelentések készítése (Test Report) a fejlesztők, a vezetők és a partnerek felé
  • Vissszajelzés adása a tesztelő és a fejlesztő csapatok számára
  • A meglévő alkalmazások regressziós tesztjeinek automatizálása
  • Automatizált tesztelés / szkriptek írása / futtatása és karbantartása
  • A CI/CD folyamat kialakítása és karbantartása
  • A Test Framework kialakításában részvétel

Elvárások:

  • Legalább 2 – 3 év automatizált szoftvertesztelésben szerzett gyakorlat webalkalmazások és/vagy mobil alkalmazások (iOS,Android) területen
  • Szkript írási és fejlesztési ismeretek (pl. JavaScript vagy TypeScript…)
  • Git vagy SVN ismeret
  • Dependencia kezelés (Maven vagy Gradle)
  • SQL ismeretek
  • Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins vagy TeamCity…)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélorientált, felhasználóbarát gondolkodásmód, valamint jó problémamegoldó készség
  • Együttműködő személyiség. jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontosság, proaktív hozzáállás, csapatjátékos attitűd, win-win helyzetre törekvés

Előnyt jelent:

  • Selenium, Proctactor, Appium ismeret
  • Backend testing toolok ismerete (Postman, Cucumber, RestAssured)
  • Load Testing (jMeter) ismerete
  • Átfogó gyakorlat minőségbiztosítás és tesztelés területén
  • ISTQB vizsga

Amit partnercégünk biztosít:

  • Változatos projektek, friss technológiák, szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőik és tapasztaltabb kollégáik folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák – minden kollégájuknak ingyenesen biztosítják a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessenek részt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.