Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi autóipari szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk

AUTOMATIZÁLT SZOFTVERTESZTELŐ

(HF 13-8634)

munkatársat.

Feladat:

  • Autóipari tool fejlesztői csapat tagjaként automatizált tesztelés,
  • Kapcsolódás az alkalmazásfejlesztési életciklushoz,
  • Tesztesetek kidolgozásában történő aktív részvétel,
  • Tesztfejlesztés, teszt dokumentáció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • JAVA, JUnit tapasztalat,
  • Tesztelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8634"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Automatizált szoftvertesztelő (HF 13-863430)
  • Hirdető cég: HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Autóipari tool fejlesztői csapat tagjaként automatizált tesztelés, Kapcsolódás az alkalmazásfejlesztési életciklushoz, Tesztesetek kidolgozásában történő aktív részvétel, Tesztfejlesztés, teszt dokumentáció.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség, JAVA, JUnit tapasztalat, Tesztelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, Aktív angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-04-26