A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

Automatizált gyártósori technikus

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása;
  • folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen;
  • a gépekhez tartozó karbantartási- és technológiai dokumentációk pontos vezetése;
  • a felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása;
  • folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel;
  • a gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása;
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása.

  • rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel

(preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus);

  • vállalod a 4 műszakos munkarendet.

Előnyként értékeljük:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod;
  • társalgási szintű angol nyelvtudásod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú és összatartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.