Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Szívesen dolgoznál a jövő hajtásainak tesztpadi beüzemelésén és kivitelezésén?
Pezseg benned az elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Automatizáló technikus

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Tesztpadi környezet beüzemelése és változtatások kivitelezése kapcsolási rajzok alapján
  • Operációs és automatizálási rendszerek (AVL PUMA, Lynx) telepítése
  • Fékpadok kezdeti beüzemelése
  • Rendszeres karbantartási munkák elvégzése
  • Rendszeres biztonsági ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Projektigényeknek megfelelő parametrizálás elkészítése
  • Hibakeresés és tesztek indításának támogatása
  • Sotfware problémák kezelése, megoldása belső és külső beszállítók szegítségével
  • Új software verziók tesztelése, minőségbiztosítása

Ha mindehhez:

  • Jól ismered az operációs rendszereket, különösen a Windowst és az InTime-ot,
  • Továbbá olyan kiegészítő alkalmazásokat, mint pl. AntiVirus, RemoteConnection, stb.,
  • Interface-eket is alaposan ismered – pl. TCP/IP, CAN, Profibus,
  • Alapszinten ismered a C++-t, VB Scriptet,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul is írásban és szóban egyaránt és el tudod magad képzelni egy nemzetközi csapat tagjaként,

    Akkor Téged keresünk!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Automatizáló technikus
  • Hirdető cég: AVL AUTÓKUT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Tesztpadi környezet beüzemelése és változtatások kivitelezése kapcsolási rajzok alapján Operációs és automatizálási rendszerek (AVL PUMA, Lynx) telepítése Fékpadok kezdeti beüzemelése Rendszeres karbantartási munkák elvégzése Rendszeres biztonsági ellenőrzések elvégzése, dokumentálása Projektigényeknek megfelelő parametrizálás elkészítése Hibakeresés és tesztek indításának támogatása Sotfware problémák kezelése, megoldása belső és külső beszállítók szegítségével Új software verziók tesztelése, minőségbiztosítása
  • Elvárások: Jól ismered az operációs rendszereket, különösen a Windowst és az InTime-ot, Továbbá olyan kiegészítő alkalmazásokat, mint pl. AntiVirus, RemoteConnection, stb., Interface-eket is alaposan ismered – pl. TCP/IP, CAN, Profibus, Alapszinten ismered a C++-t, VB Scriptet, Magabiztosan kommunikálsz angolul is írásban és szóban egyaránt és el tudod magad képzelni egy nemzetközi csapat tagjaként, Akkor Téged keresünk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-06
Állás, munka még: AVL AUTÓKUT Kft.>