A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalat, Közép-Európa egyik legnagyobb növényolajipari sajtoló üzeme. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Automatizálási Villamosmérnök

Feladatkör:

  • Beruházások támogatása, villamos karbantartási tervek elkészítése, ezek ütemezésének kialakítása,
  • Árajánlatkérések, helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, lebonyolítása,
  • Frekvenciaváltók, terepi műszerek, szabályzószelepek állítása, beüzemelése,
  • Villamos, műszeres és automatizálási hibaelhárításban való részvétel,
  • Hiba gyökérokok dokumentálásában (root cause analysis) való részvéte.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy hasonló végzettség
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Önállóság, proaktivitás

Előny:

  • SAP PM rendszer ismerete.
  • Siemens S7 PLC programozási ismeret,
  • Digitális terepi buszrendszerek területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Robbanásbiztos berendezésekre vonatkozó szakképzettség vagy gyakorlat
  • Érintésvédelmi, villámvédelmi és erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója jogosultság
  • Villamos tervezői program (E-PLAN) ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Foktő

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.