Az Unilever világszerte több mint 400 márkával mintegy 190 országban van jelen az élelmiszerek, kozmetikumok és háztartási tisztítószerek piacán. A vállalat évente 170 milliárd terméket értékesít, forgalma 2015-ben az 53 milliárd eurót is meghaladta. A Veszprémi Algida Jégkrémgyár közel 700 főt foglalkoztat. A gyárban olyan híres jégkrém márkák készülnek, mint a Magnum, Cornetto, vagy a Carte d’Or.

Automatizálási technikus

Főbb feladatok, munkák:

    • Veszteségcsökkentő- és hatékonyságnövelő fejlesztések felismerése, beazonosítása
    • Fejlesztési projektek felmérése, kidolgozása, megvalósítása
    • Fejlesztések bemutatása, oktatása az operátorok és karbantartók számára
    • Projektek dokumentálása
    • Működési- és karbantartási leírások készítése
    • Szervízekkel történő kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Irányítástechnikai műszerész, elektronikai műszerész, villanyszerelő, gépész, mechatronikai technikus középfokú végzettség
    • Programozási készség
    • Pneumatikus ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Frekvenciaváltók, szervohajtások ismerete
    • PLC és HMI ismerete
    • Villamos terv készítés (EPLAN)
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Továbbképzési oktatási programot
    • Versenyképes bérezés és cafeteria csomag
    • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
    • Jégkrém juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Kistó utca 5.

Önéletrajz