Automatizálási technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépbeállítás, korrekciózás és gépek teljes körű kezelése
  • A dugattyú bevonási technológiában való részvétel
  • A folyamat felügyelete, kisebb elakadások kezelése, kisebb javítások elvégzése
  • Karbantartókkal kapcsolattartás
  • Kémiai anyagok adagolása, festékek kezelése
  • Vegyi laborral kapcsolattartás
  • Alapmérések elvégzése, mérési eredmények rögzítése mérőlapon, szükséges beavatkozások megtétele

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PLC vezérlésű gépe(ke)n szerzett tapasztalat
  • 12 órás folyamatos műszakrend vállalása
  • Műszaki jellegű középfokú végzettség előny
  • Autófényezésben szerzett gyakorlat előny
  • Szemcseszórásban vagy festőgépen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  • Magasan képzett szakmai csapat;
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Gyártás technikus

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár