BECK AND PARTNERS Kft.

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ?
Termékeiket BMW, Volvo, Ford, Volkswagen típusú autókba használják fel.
A Te feladatod lenne az automatikai berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása.

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító cég, mely főként műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.

Csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

Automatizálási Technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek, berendezések telepítésében, átépítésében, módosításában való közreműködés
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Berendezéseken felmerülő automatizálási hibák elhárításának támogatása
  • Gépek állapotának figyelés, fejlesztési lehetőségek keresése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai/műszerész végzettség (mechanikai, villanyszerelői, karbantartói végzettség)
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő)

Amit kínálunk:

  • Piacképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
  • Tervezői program ismerete (Inventor)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Automatizálás
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:Halásztelek
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!