Automatizálási specialista

Feladatok:

  • Termelő berendezéseken felmerülő automatizálási hibák elhárításának támogatása a termelési célkitűzések elérésének érdekében.
  • Az új berendezések telepítésének támogatása.
  • Gépegységek felülvizsgálata időszakos üzemi auditok során.
  • Trendek és a fejlesztési szükségletek azonosítása.
  • Az automata, vizuális és robot rendszerek megfelelő működésének biztosítása.
  • Oktatási anyagok készítése és oktatások tartása a termelési, mérnökségi technikusok és az automatizálási technikusok részére.
  • Projektek javaslása és megvalósítása, amelyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét.
  • Folyamatosan képzés automatizálás területén (PLC, Robotok, Kamera rendszerek).

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns munkatapasztalat PLC, robotika vagy kamera rendszerek területén
  • Tapasztalat elektronikai rendszerek javításában és karbantartásában
  • Nagysorozatú termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakmai fejlődésre való hajlandóság
  • Gépek biztonságtechnikai előírásainak alap szintű ismerete

Előnyök

  • Schneider, AB, Mitsubishi, Siemens, Omron PLC-k valamelyikében való jártasság
  • Fanuc, Staubli robotok valamelyikének ismerete
  • Cognex, Keyence kamera rendszerek valamelyikének ismerete
  • Középszintű szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Projekt vezetési (gépmódosítás) tapasztalat

Műszakrend:

  • rugalmas (8:00 - 16:30)

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vezetés
  • Projektekben való részvétel (helyi és akár nemzetközi projektek)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Környe, 2851 Üveggyár út 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.