Cégünk, a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. elektronikai és mechanikai komponenseket gyárt és fejleszt. A több mint huszonöt éves vállalatunk tagja a svájci központú, kórházi ágyemelők gyártásában a világelsők között lévő Phoenix Mecano cégcsoportnak.

Konstrukciós és fejlesztési csapatunkat

automatizálási mérnök

kollégával szeretnénk bővíteni.

Számítunk Rád, ha:

    • részese voltál projektmunkáknak, esetleg rendelkezel projektvezetési tapasztalattal,
    • csapatjátékos vagy és szívesen veszel részt projektekben,

    Projektvezetői feladatok ellátásában is számítunk Rád, ha: rendelkezel vezetői ambíciókkal, vezetői múlttal, illetve projektvezetési tapasztalattal; szívesen osztod meg tudásodat kollégáiddal.

Feladatok:

  • egyedi termékeink automatizált gyártósorának fejlesztése,
  • egyedi tesztelő berendezéseink tervezése és építése,
  • jelenlegi gyártási folyamataink támogatása,
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • tapasztalat automatizálás területén egyedi berendezések tervezésében,
  • több éves tapasztalat PLC illetve LabVIEW programozás területén,
  • tervezői programok (Solidworks, Eplan) készség szintű ismerete,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat mérnöki területen,
  • német vagy angol nyelv ismerete kommunikációs szinten.

Amit kínálunk:

  • a pozíciódnak megfelelő fizetést, jelenléti bónuszt, 13. havi jutalmat, negyedéves bónuszt;
  • támogatjuk a munkába járásodat, igénybe vehetsz céges buszjáratot;
  • csatlakozhatsz a vállalati mobilcsomagunkhoz;
  • képzéseken, továbbképzéseken fejlesztheted magad;
  • támogatjuk az egészséged megőrzését, a sporttevékenységedet;
  • céges rendezvényeken, kirándulásokon, kulturális eseményeken vehetsz részt;
  • céges nyaralási lehetőséget biztosítunk számodra.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Szent István körút 24..