MODIM Mérnöki Kft.

A MODIM Mérnöki Kft. közel egy évtizede van jelen az ipari automatizálás területén. Fő tevékenységi körünk automatizálási- és irányítási rendszerek tervezése, műszerezése és kivitelezése. A teljes folyamatot házon belül valósítjuk meg, így kollégáink széles spektrumú tapsztalatokat szereznek cégünknél. Célunk a folyamatos innováció, nagy hangsúlyt fektetünk a belső műszaki fejlesztésekre, kollégáink folyamatos szakmai fejlődésére, tapasztalt senior szakembereink mellett igyekszünk pályakezdő kollégákat is alkalmazni.

Automatizálási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    Belföldön / külföldön telepítésre kerülő automatizálási berendezések PLC és OP szoftveréinek elkészítésében (elsősorban Siemens TIA szoftverben), terepi beüzemelésben való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú (BSc/MSc) szakirányú végzettség,
    • utazási hajlandóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • "B" kategóriás jogosúltság,
    • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Senior munkatársak mentorálásával gyors szakmai fejlődési lehetőség folyamatautomatizálási területen,
    • fiatalos munkaközösség, fejlődési lehetőség,
    • modern gyártási technológiák, innovatív projektek, terepi beüzemelés, közvetlen ügyfélkapcsolat,
    • innovatív projektek,
    • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség,
    • rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével.