Automatizálási mérnök (elektromos)

A Flex magyarországi telephelyein - Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon - közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk motivált, agilis munkatársat az alábbi munkakörbe:

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Flex belföldi / külföldi telephelyein telepítésre kerülő automatizálási projektek villamos oldali tervezésében, mérnöki irányításában, terepi beüzemelésben való részvétel
  • „Off the shelf” rendszerek telepítése és támogatása
  • Közreműködés munka utasítások, gyártási dokumentáció, működési és kabantartási leírások elkészítésében
  • R&D projektekhez szükséges automatizálási megoldások fejlesztése
  • Automatizáláshoz kapcsolódó vállalati irányelvek vizsglata, fejlesztése, felügyelete, betartása
  • Alternatív műszaki megoldási javaslatok megfogalmazása, naprakész iparági tájékozódás

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és tulajdonságok:

  • Gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2+ év hasonló környezetben szerzett, releváns munkatapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Utazási hajlandóság

Előnyként értékeljük:

  • PLC / robot programozási tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.