Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett

Automatizálási mérnök

pozícióval.

Feladatok:

  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása
  • A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása
  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI)
  • Manuális kiszolgálási és minőségellenőrzési feladatok ipari robotokkal és vision rendszerekkel történő automatizálási lehetőségeinek feltárása, megvalósíthatósági tesztekkel történő igazolása és célgépekbe történő integrálása
  • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk elkészítése, változások dokumentálása a belső utasításoknak megfelelően
  • Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba
  • Gépdokumentációk, SW validációs dokumentáció elkészítése, a validációs folyamat támogatása

Amit nyújtunk:

  • A vállalati géppark automatizáltsági szintjének növelésében való aktív részvétel
  • Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • munkavállaló-központú vállalati kultúra,
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • folyamatos továbbképzések,
  • korszerű termelőberendezések,
  • szervezett folyamatok,
  • versenyképes bérezés a régióban,
  • éves bónusz,
  • Cafetéria,
  • Céges laptop és telefon
  • emelt összegű munkába járási támogatás

Elvárások:

  • PLC programozási ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs ismerete
  • Jó dokumentációs és prezentációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Határozottság, jó szervező készség

Előny:

  • PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron, ELAU)
  • Robotok és/vagy vision rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: 2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program, stb.) rendszerek ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor, 4300 Coloplast út 2.

Amennyiben felkeltette a pályázat az érdeklődését, kérjük, jelentkezzen.