A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak rád?

  • Automatizálási projektekben való közreműködés, koncepciókialakítás - zöld mezős beruházás/ barna mezős beruházás gyógyszeripari területen
  • Projektek esetén szakmai véleményalkotás
  • Új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel
  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése automatizálási szempontból
  • Berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése
  • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év automatizálásban szerzett tapasztalat (kivitelezői oldal)
  • Gyógyszeripari projektek ismerete
  • Aktuátorok, érzékelők, beavatkozók ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség a projektvezetőkkel, társosztályokkal való együttműködéshez

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség a projekt függvényében
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Felkeltettük az érdeklődésed?

Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal!