Automatizálási mérnök

Becton Dickinson Hungary Kft.

Környe

Egy autonóm működésű csapat vagyunk, akik PLC-kel, kamerákkal és robotokkal foglalkoznak.

A csapatba jelen van mérnök, junior mérnök, gyakornok és specialista is.

Autonóm csoportként fontos az erős csapatmunka, de szükség van az önálló munkavégzésre is. Baráti, laza hangulat jellemző ránk.

Téged keresünk, ha nyitott vagy új ismeretek megszerzésére, szeretsz és tudsz csapatban is dolgozni.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Gyár termelésének támogatása (elsősorban automatizálási oldalról)
  • Új gépek telepítésével kapcsolatos projektekben való részvétel (utazással járhat)
  • Hibák elhárítása
  • Területekről érkező fejlesztési igények megvalósítása
  • PLC programok módosítása, karbantartása, biztonsági másolatok kezelése
  • Új PLC programok készítése a területi igények alapján
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Dokumentációs folyamatokban való részvétel, specifikációk készítése, változáskezelés
  • Dokumentumok és oktatási anyagok készítése
  • Műszaki kérdések egyeztetése társosztályokkal
  • Együttműködés beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki diploma (villamosmérnök, mérnök informatikus, mechatronikai mérnök)
  • Siemens S7 PLC programozásban szerzett több éves tapasztalat (Siemens STL preferált)
  • Elektromos, villamos ipari, szenzorikai ismeretek, villamos rajz olvasása
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Mechanikai és pneumatikai, Szervo vezérlési ismeretek
  • Ipari hálózatok, buszrendszerek ismerete (elsősorban ipari ethernet)
  • Microsoft office haladó szintű ismerete
  • Projektszemléletű munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Siemens TIA Portal ismerete
  • Allen-Bradley vagy Schneider PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Ipari kamerarendszerekkel (Cognex, Keyence) valamint ipari robotokkal (Fanuc, Staubli) kapcsolatos ismeretek, érdeklődés
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet és munkaeszközök várnak
  • Kiváló csapatban dolgozhatsz egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Képzési és fejlődési lehetőségek állnak rendelkezésedre
  • Projektekben való részvétel is vár Rád

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Környe