Knipping Automotive Kft

Automatizálási / folyamat mérnök

Ha szeretnél modern autóipari gyártási környezetben, új gépparkkal rendelkező, folyamatosan bővülő környezetben dolgozni, itt a helyed!

A folyamatosan fejlődő és bővülő Knipping Automotive Kft. a német családi vállalkozás a Knipping Kunstofftechnik Gessmann GmbH legfiatalabb leányvállalata Szigetszentmiklóson. Az autóipar nagyvállalatai számára gyártunk műanyag alkatrészeket.

Főbb feladatok, munkák:

•    Fröccsöntő gépekhez tartozó lineáris robotok programozása
•    Fröccsöntő automatizációk programírása, ciklusidő optimalzálása
•    Összeszerelő gyártócellák napi OEE felügyelete (körasztalos gépek: pneumatikus prések, ultrahangos hegesztés, Keyence kamerák)
•    Anyagáram tervezés (Spagetti diagram)
•    Új berendezések/gyártósorok gyári layout-ba illesztése
•    Új berendezések átvételi és engedélyezési folyamatának támogatása
•    Termelési munkautasítás elkészítése
•    P-FMEA készítésben való részvétel

Termelés támogatás:
•    Napi OEE kontrol
•    Rövid és hosszútávú fejlesztési lehetőségek feltérképezése állásidő elemzés
•    5S tevékenység támogatása
•    TPM tevékenység támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Felsőfokú automatizálás mérnöki végzettség
•    Minimum 2 év szakmai tapasztalat automatizálási területen
•    Német és / vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    Autóipari tapasztalat
•    Folyamatmérnök területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

•    Határoztalan idejű munkaszerződés
•    Versenyképes jövedelem
•    Munkába járás támogatása
•    Cafeteria
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•    Változatos, kihívást jelentő feladatok
•    Kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben a meghirdetett pozíció elnyeri tetszését a jelentkezem gomb megnyomásával tudja önéletrajzát számunkra eljuttatni.