Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk marketing csapata

Automation marketing manager

munkatársat keres.

Csapatunk központi tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Nemzetközi és hazai automation kampányok tervezése
  • Kampányok beállítása és azok nyomom követése
  • Riportok elkészítése
  • Nemzetközi webshopok email kommunikációja
  • Kutatások és döntés támogató anyagok elkészítése
  • Társosztályokkal való egyeztetés
  • Briefek írása

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:

  • Legalább egy éves szakmai tapasztalatod van eDM / automation kampányok tervezésében és kivitelezésében
  • Aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt) és középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és lelkesen végzed a munkád
  • Nyitott vagy az újdonságokra, tanulni és fejlődni szeretnél
  • Kedves, pozitív személyiség vagy

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapatunk tagjaként lehetőséged van kreatív ötleteid megvalósítására
  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink támogatják
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását

#WeAreBioTechUSA

    A BioTechUSA több mint 900 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Hiszünk abban, hogy az egészség a legnagyobb kincs a világon: THE GREATEST WEALTH IS HEALTH.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!