Automated Software Tester

Szívesen vennél részt izgalmas nemzetközi banki IT projektekben, ahol napi feladatod a saját web alkalmazásunkhoz tesztek tervezése és automata tesztek fejlesztése lesz? Elkötelezett vagy a minőség iránt és érdekel a tesztelés, tesztautomatizálás? Ha igen, akkor Téged keresünk!

A Loxon Solutions Zrt. banki hitelezési és kockázatkezelési területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, innovatív, piacvezető szoftvercég. A cég ügyfelei vezető bankok a CEE, CIS és MEA régió 25 országában. A Loxon értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményező készség.

feladatok:

  • banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése;
  • banki informatikai rendszer részletes, angol nyelvű üzleti specifikációjának megismerése és megértése;
  • a specifikáció alapján a tesztesetek elkészítése és a tesztek automatizálása Robot Framework használatával;
  • a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése;
  • a tesztesetek karbantartása és szükség esetén módosítása.

Elvárások:

  • az ideális pályázónk érdeklődik a szoftvertesztelés, tesztautomatizálás iránt, és igénye van a magas minőségre;
  • heti min. 30 óra vállalása szükséges;
  • közép-/felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban);
  • konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek;
  • belső motiváció, csapatban gondolkodás;
  • precizitás, monotonitástűrés;
  • analitikus gondolkodásmód.

Előny:

  • Robot Framework, vagy egyéb kulcsszó alapú tesztautomatizálási eszköz ismerete;
  • Git ismeretek;
  • 1-2 év tesztelői tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • nemzetközi banki projekteken folyamatos szakmai fejlődés;
  • konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség;
  • versenyképes juttatási csomag; széleskörűen választható cafeteria;
  • előmeneteli lehetőség;
  • rendszeres csapatprogramok, közösségi események;
  • telefon-előfizetés;
  • sportolási lehetőségek.

Munkavégzés helye:

Budapest 1134 Lőportár u. 20/b.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.