Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk

Automata tesztelő

pozícióba teljes munkaidőbe munkatársat.

Feladat:

  • Részvétel automata tesztelések fejlesztéseiben
  • Üzleti folyamatok elemzése
  • Tesztesetek készítése és futtatása automatikus teszteszköz felhasználásával
  • Teszt adatsorok validálása
  • Adatok ellenőrzése adatbázis SQL query-kel
  • Tesztjegyzőkönyvek készítése

Elvárás:

  • 1-2 éves fejlesztési/tesztelési tapasztalat
  • MS Office Excel függvények emelt szintű ismerete
  • SQL és XML ismeretek
  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Új ismeretek gyors elsajátítása és alkalmazása
  • Kombinatorikus gondolkodásmód

Előny:

  • Automata teszteszközökkel kapcsolatos releváns ismeretek
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Igazgatásszervezői ismeretek
  • Folyamatelemzési készség
  • ISTQB vizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1134, Tüzér utca 41.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a kiírásban szereplő feltételeknek, kérem, küldje el önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Automata tesztelő
  • Rövid pozíció név: Automata tesztelő
  • Hirdető cég: IdomSoft Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Részvétel automata tesztelések fejlesztéseiben Üzleti folyamatok elemzése Tesztesetek készítése és futtatása automatikus teszteszköz felhasználásával Teszt adatsorok validálása Adatok ellenőrzése adatbázis SQL query-kel Tesztjegyzőkönyvek készítése
  • Elvárások: 1-2 éves fejlesztési/tesztelési tapasztalat MS Office Excel függvények emelt szintű ismerete SQL és XML ismeretek Minimum középfokú informatikai végzettség Precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel Új ismeretek gyors elsajátítása és alkalmazása Kombinatorikus gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-12
Állás, munka még: IdomSoft Zrt.>