Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének, az Asseco csoportnak tagjaként egy nemzetközi hálózat részei vagyunk. Magyarországon is az egyik legjelentősebb IT vállalatként informatikai megoldásokat nyújtunk az iparág különböző szektorainak banki, biztosítási, távközlési, közigazgatási, energiaszolgáltatási és egészségügyi területen.

Csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Automata tesztelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Egészségügyi szoftverek automata tesztelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Programozási alapismeretek, script nyelvek ismerete
  • 1 éves tapasztalat manuális és/vagy automata SW-teszt tervezés, fejlesztés, végrehajtás/futtatás és dokumentálás területén
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás
  • Stressztűrő képesség
  • Monotonitástűrő képesség
  • Nyitottság az új dolgok iránt
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISTQB képesítés
  • Clean coding
  • Refactoring ismeret és/vagy tapasztalat
  • Tesztautomatizálási minták ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 144-150.