Automata gépbeállító (hosszeszterga)

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • Egyorsós vezértárcsavezérlésű hosszesztergákon beállítások végrehajtása. (TORNOS MS7, R10,)
    • A gyártás figyelemmel kisérése, alapanyagok befűzése, rendszeres gyártásközi mérések elvégzése, szerszám korrekciók végrehajtása
    • Napi, heti karbantartási feladatok elvégzése: gépek kenő, illetve vágóolajjal való feltöltése, gépek takarítása
    • Gyártás fejlesztése, ciklusidők optimalizálása

    Elvárások:

    • Hosszesztergákon szerzett forgácsolási tapasztalat
    • Hagyományos esztergán szerzett tapasztalat
    • Három műszakos munkarend vállalása (2 műszakos munkarend, a 3 műszak csak időszakosan)
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • Szakirányú végzettség

    Előny:

    • Többorsós hosszesztergákon szerzett forgácsolási tapasztalat
    • Angol vagy francia nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Stabil, hosszú távú munkahely
    • Kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1201 Budapest, Nagysándor József utca 6.