Automata berendezés karbantartó

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • a termelésben található gépek megelőző és hibaelhárító javítása;
  • pneumatikus és elektromos szerelő/teszter gépek, beállítása, javítása, karbantartása;
  • PLC, robotok és szervó vezérlések hibaelhárítása;
  • termék befogók javítása, beállítása;
  • gépegységek, modulok cseréje;
  • átállások műszaki támogatása;
  • megelőző karbantartások lebonyolítása;
  • új gépek telepítése, beüzemelése gépgyártókkal közreműködve.

  • mechatronikai, elektromos vagy gépész középfokú végzettséged van;
  • rendelkezel elektronikai alapismeretekkel, nem ismeretlen a kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása;
  • jártas vagy pneumatikus és szervó hajtások, vezérlések terén;
  • van hasonló munkakörben szerzett 5 éves tapasztalatod;
  • nyitott vagy 4 műszakos munkarend vállalására;
  • rendelkezel irodai szoftverek ismeretével.

Előnyként értékeljük, ha van:

  • tapasztalatod PLC vezérelt berendezések üzemeltetésében;
  • korábbi munkatapasztalatod multinacionális környezetben;
  • targoncavezetői jogosítványod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárvár

Jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem" gombra.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.

Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor.

Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.