Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1000 tehetséges szakembert foglalkozatunk.

AUTÓIPARI PROJEKTVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Kick off meetingek vezetése
  • Időtervek összeállítása, vevőkkel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés
  • Vevői dokumentáció elkészítése
  • Projekt dokumentáció elkészítése
  • Projektek napi szintű aktív nyomon követése, felmerülő problémák egyeztetése a vevőkkel
  • Változásmenedzsment figyelése kereskedelmi oldalról
  • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével
  • Ügyféligények koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki előny)
  • Tárgyalóképes német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év termelő környezetben szerzett projektvezetési tapasztalat (autóipari előny)
  • Előnyt jelent a Volkswagen projektekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg Excel, PowerPoint)
  • MS Project, IFS Project ismeret előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség
  • Külföldi utazások vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Éves bónusz
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autóipari projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése Kick off meetingek vezetése Időtervek összeállítása, vevőkkel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés Vevői dokumentáció elkészítése Projekt dokumentáció elkészítése Projektek napi szintű aktív nyomon követése, felmerülő problémák egyeztetése a vevőkkel Változásmenedzsment figyelése kereskedelmi oldalról Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével Ügyféligények koordinálása
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (műszaki előny) Tárgyalóképes német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás Legalább 3 év termelő környezetben szerzett projektvezetési tapasztalat (autóipari előny) Előnyt jelent a Volkswagen projektekkel kapcsolatos tapasztalat Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg Excel, PowerPoint) MS Project, IFS Project ismeret előny Jó kommunikációs képesség Önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség Külföldi utazások vállalása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.17