Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Autóipari beszerző

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Alapanyagok megrendelése a készlet és a célkészlet függvényében
  • Termelés optimalizált tervezése az ügyfelek igényeinek kielégítésére beleértve a kitűzött célokat
  • A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése, dokumentumok ellenőrzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, tárgyalás, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése
  • Beszerzői költségek optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent (logisztikai, mérnöki, gazdasági BSc végzettség)
  • 2-3 éves multinacionális Autóipari gyártó cégnél szerzett logisztikai (purchasing, buying) tapasztalat
  • Folyékony, AKTÍV ANGOL nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete, egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete ( SAP)
  • Jó kommunikációs képesség, pontosság, megbízhatóság és precizitás

Előny:

  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (Cafeteria már belépéstől)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközileg tevékeny csapatban
  • Támogató,és nyitott vezetőség
  • Szép és minőségi termékek gyártásában való részvétel
  • Idegen nyelv folyamatos használata
  • Munkába járás és hazautazás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Adecco Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autóipari beszerző
  • Rövid pozíció név: Beszerző
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Alapanyagok megrendelése a készlet és a célkészlet függvényében Termelés optimalizált tervezése az ügyfelek igényeinek kielégítésére beleértve a kitűzött célokat A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése, dokumentumok ellenőrzése Beszállítókkal való kapcsolattartás, tárgyalás, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése Beszerzői költségek optimalizálása
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség előnyt jelent (logisztikai, mérnöki, gazdasági BSc végzettség) 2-3 éves multinacionális Autóipari gyártó cégnél szerzett logisztikai (purchasing, buying) tapasztalat Folyékony, AKTÍV ANGOL nyelvtudás MS Office magas szintű ismerete, egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete ( SAP) Jó kommunikációs képesség, pontosság, megbízhatóság és precizitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09