Y Generáció Iskolaszövetkezet

Autocad tervező

Főbb feladatok, munkák:

Építész vagy belső építész hallgatóként olyan munkát keresel, ami kapcsolódik a tanulmányaidhoz? Irodák elrendezési terveinek elkészítésére keresünk diákot Partnerünk számára, aki megadott határidőre a megrendelő elképzelését segít láthatóvá tenni. Lehetőséged lesz otthonról is dolgozni, és időnként irodába is bejárni, így olyan diákok jelentkezését várjuk, akik be tudják osztani idejüket a projekt érdekében, de készek Budapesten az irodai munkában is részt venni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (középfok); Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Jó kommunikációs készség; Jó problémamegoldó készség; Kreativitás; Lelkesedés a terület iránt; Megbízhatóság; Precizitás; Ügyfélorientáltság; AutoCad ismerete; Saját számítógép vagy laptop; Saját AutoCAD program

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1091 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!