Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

Autóbuszvezető

Hirdetés szövege:

    A leendő munkatárs feladatai:
    • A mindenkor érvényes KRESZ betartásával, a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
    • Menetrend, utazási feltételek betartása és betartatása
    • Menetjegy árusítás, menetjegyek és bérletek érvényességének ellenőrzése
    • Utasok udvarias és színvonalas kiszolgálása
    • Jogszabályok és utasítások betartása

    A pályázóval szemben támasztott elvárások:
    • Középfokú iskolai végzettség
    • Érvényes D kategóriás vezetői engedély
    • Autóbuszvezetői szakvizsga/GKI igazolvány
    • PÁV II igazolás
    • Megbízhatóság
    • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
    • Udvariasság
    • Rugalmasság

    Amit kínálunk:
    • Kulturált munkakörnyezet
    • Felelősségteljes munkakör
    • Stabil háttér
    • Béren kívüli juttatások

    Felelősségteljes munkájával közvetlenül járulhat hozzá Miskolc város és a térség fejlődéséhez!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.