„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának újonnan nyíló budaörsi Mercedes-Benz márkaképviseletébe

autóápoló

munkakörbe.

autóápoló

Milyen feladatok várnak Rád?

  • szalonos autók áttörlése, porszívózása és ablaktisztítása,
  • új autók kitakarítása, mosása,
  • kültéri gépjárművek mosása,
  • demós autók takarítása,
  • új- és használtautók átadásra való felkészítése,
  • szervizes autók takarítása, átadásos autók felkészítése átadásra
  • esetleges kiállításokra az autók felkészítése és kijuttatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szorgalmas vagy
  • min. középfokú végzettséged van
  • B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal rendelkezel
  • könnyű fizikai munkát is vállalsz

Amit előnyben részesítünk:

  • Tapasztalat autóápolói területen
  • Budaörsi lakhely

Amit kínálunk Neked:

  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Prémium termékek

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, Ady Endre u. 40. Hovány Prémium Automotive Kft.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, Ady Endre u. 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!